Плівка Enerlogic – нові можливості в енергозбереженні та комфорті

Споживачі звикли, що енергоощадний плівки на вікна зберігають енергію лише в літній період часу. Ламаючи стереотипи, плівка нового покоління на вікна LLumar серії Enerlogic забезпечує економію енергії цілий рік. Це дозволяє знижувати витрати на кондиціонування і опалення в середньому на 15%. Такий ефект досягається за рахунок низької теплопровідності матеріалу, який вигідно відрізняє його від продукції компаній конкурентів.

Віконні і автомобільні плівки в Києві

Крім енергоощадження , установка плівки на вікна гарантує:

  • швидку окупність;
  • захист людей від УФ-променів;
  • захист предметів, одягу і меблів від вигорання;
  • природний вигляд як зовні, так і зсередини ;
  • комфортну робочу атмосферу.

Всі без винятку споживачі відзначають високу ефективність будь-яких видів плівок LLumar, які як невидимий, але вірний помічник день у день забезпечує нам комфорт і безпеку.

Термін служби плівки Enerlogic в середньому триває 15 років і всього за три роки окупаються витрати на її установку.

З огляду на стабільне зростання цін на електроенергію, актуальність установки плівки для автомобіля тонировочной Enerlogic зростає в геометричній прогресії. Сьогодні все більше людей розуміють наскільки важливо використовувати нові технології, щоб підвищити якість життя і вирішують звернутися в спеціалізований центр по установці кращої в світі енергозберігаючої плівки LLumar Enerlogic.

Тонування плівкою LLumar – кращий вибір

Витрачання енергії пов’язано з виділенням парникових газів, які потрапляють в атмосферу. Перешкоджати цьому здатна енергоощадний плівка на вікна, ціна на яку найдоступніша у нас завдяки прямим поставкам. Таким чином, ви піклуєтеся не тільки про здоров’я людей, але і про навколишнє середовище. Крім цього, легка модернізація вікон, тобто заміна старої плівки на нову, знижує кількість будівельних відходів у вигляді скла і рам, що потрапляють на звалища.