Сонцезахисні плівки

_____________________________

Суттєва економія для дому

Розжарені влітку квартири – біль чи не більшості мешканців міста. Особливо це стосується жителів багатоповерхових будинків. Жодного затінку чи дерева за вікном і квартира перетворюється на справжнє пекельце, а улюблені речі вигорають та деформуються.

Це ж стосується і такої ідеальної зони відпочинку, як балкон. Усі поверхні стають подібні розпеченій плиті, а повітря може нагріватись до +50 градусів! Чи варто казати про сусідів, які цікавляться облаштуванням вашого житла через відкриті влітку вікна та балкони.

Який є вихід?

_____________________________

Наш вихід із гарячої ситуації – сонцезахисні плівки на вікна. Для того, щоб обклеїти вікна, не потрібно виймати скло чи знімати рами. Достатньо лише ретельно їх вимити.

Раніше такі плівки використовували лише у автівках. Оскільки ефект від плівки був суттєвий, її почали застосовувати і у будівлях.

Суть такого ефекту полягає у тому, що сонцезахисні плівки не однаково проводять увесь спектр випромінювання.

Як це працює?

_____________________________

Сонцезахисні плівки на вікна не однаково проводять увесь спектр випромінювання. Так ультрафіолет більшість із них затримує майже на 99%, а інфрачервоне випромінювання – на 40-80%, проте цього достатньо для захисту приміщення від перегрівання влітку та збереження тепла у приміщенні в холодну пору року. Також це помітно подовжує термін використання внутрішнього облаштування інтер’єру вашої оселі.

Які бувають

сонцезахисні плівки?

_________________________________

  • металізовані – відштовхують промені та цікаві погляди за допомогою дзеркальної поверхні;
  • кольорові металізовані плівки – мають шар кольорового пігменту червоного, синього, зеленого та інших кольорів;
  • енергозберігаючі плівки;
  • декоративні.

Варто пам’ятати, що усі плівки мають абразивостійкий шар. Але тим не менш вони бояться порошків та будь-яких миючих засобів, так само як і жорстких щіток та губок.

Консультація та запис:

Наші спеціалісти радо допоможуть обрати сонцезахисні плівки на вікна
та варіант тонування саме для вас та ваших потреб без зайвого клопоту.