Сонцезахисні плівки

Суттєва економія для дому

Розжарені влітку квартири – біль чи не більшості мешканців міста. Особливо це стосується жителів багатоповерхових будинків. Жодного затінку чи дерева за вікном і квартира перетворюється на справжнє пекельце, а улюблені речі вигорають та деформуються.

Це ж стосується і такої ідеальної зони відпочинку, як балкон. Усі поверхні стають подібні розпеченій плиті, а повітря може нагріватись до +50 градусів! Чи варто казати про сусідів, які цікавляться облаштуванням вашого житла через відкриті влітку вікна та балкони.

Що ж робити, якщо показники лічильника за використання кондиціонера на тішать,
а запнуті штори тільки погіршують стан речей?

Наш вихід із гарячої ситуації – сонцезахисні плівки на вікна. Для того, щоб обклеїти вікна, не потрібно виймати скло чи знімати рами. Достатньо лише ретельно їх вимити.

Раніше такі плівки використовували лише у автівках. Оскільки ефект від плівки був суттєвий, її почали застосовувати і у будівлях.

Суть такого ефекту полягає у тому, що сонцезахисні плівки не однаково проводять увесь спектр випромінювання.

Як це працює?

Плівка минулих років просто робила вікно темнішим, проте не рятувала від перегріву. Зараз розробники перетворили її на сонячний фільтр. Вкрите плівкою вікно не поглинає світло, але при цьому знижує температуру у приміщенні на 5 або навіть 10 градусів.

Сонцезахисні плівки на вікна не однаково проводять увесь спектр випромінювання. Так ультрафіолет більшість із них затримує майже на 99%, а інфрачервоне випромінювання – на 40-80%, проте цього достатньо для захисту приміщення від перегрівання влітку та збереження тепла у приміщенні в холодну пору року. Також це помітно подовжує термін використання внутрішнього облаштування інтер’єру вашої оселі.

Які бувають сонцезахисні плівки?

  • металізовані – відштовхують промені та цікаві погляди за допомогою дзеркальної поверхні;
  • кольорові металізовані плівки – мають шар кольорового пігменту червоного, синього, зеленого та інших кольорів;
  • енергозберігаючі плівки;
  • декоративні.

Варто пам’ятати, що усі плівки мають абразивостійкий шар. Але тим не менш вони бояться порошків та будь-яких миючих засобів, так само як і жорстких щіток та губок.

Наші спеціалісти радо допоможуть обрати сонцезахисні плівки на вікна та варіант тонування саме для вас та ваших потреб без зайвого клопоту.

Консультація та запис: