Авторизований центр тонування LLumar

Встановлюємо світові стандарти.

Пріоритетним напрямком діяльності центру є реалізація і установка плівки LLumar, бронювання, тонування і захист кузова автомобіля.

Наш офіційний статус дозволяє вважати центр своєрідною точкою дотику клієнтів з продукцією бренду, який відомий у всьому світі. Попри те, що відкрилися ми не так давно, в списку наших постійних партнерів вже ряд солідних компаній, які довірили фахівцям не тільки захист автомобілів, але і вікон, вітрин та ін.

Проклейка професіоналами

Встановивши на автомобілі за допомогою фахівця цю плівку, ви зможете в комфортних, а головне в безпечних умовах проводити час за кермом авто, коли в спекотний день в салоні буде прохолодно, а ступінь огляду залишиться максимальної. Крім цього, плівка захищає від:

  • проникнення шкідливих УФ-променів;
  • вигоряння оббивки салону;
  • шкідливого впливу на шкіру сонця;
  • напруги очей і сліпучого зустрічного світла.

Постійно розвивається LLumar, яка десятиліття перебуває на піку популярності, робить все, щоб її продукції довіряли. У цьому наш дистриб’юторський центр готовий допомагати, здійснюючи професійну установку плівок нового покоління.

Найбільш затребувана послуга – тонування скла в Києві.

Переймаючись питанням – в чому секрет популярності плівки LLumar, відповідь знайти не складно, вивчивши технології, які розробляються у власному науковому бюро компанії. Сам матеріал має багатошарову структуру, в якій кожен шар грає важливу роль. Багато автовласників знають, що ця плівка ще й захист від викрадення, купити прагнучи її з гарантією якості виробника.

Незалежно від того, яку частину автомобіля ви хочете захистити, ви завжди зможете вибрати відповідний матеріал, отримавши безкоштовну консультацію у наших фахівців. На різні послуги, включаючи тонування стекол автомобіля, ціна сьогодні ще більш прийнятна, бо для клієнтів центру діють спеціальні умови і акції. Кожен, хто уважно вивчить пакет пропозицій, зможе підібрати для себе оптимальний варіант, що дозволяє зробити життя більш комфортним і безпечним, одночасно забезпечивши захист від викрадення автомобіля руками фахівців Авторизованого центру тонування LLumar.